Baros Maldives - zájezdy Maledivy

Baros Maldives *****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
55 700 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování se snídaní
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: polopenze, polopenze dine around
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Baros Maldives resort je luxusní malý resort s elegantním ubytováním, bělostnými plážemi a dobrými podmínkami pro šnorchlování. Baros je ideální pro luxusní svatební cestu a klidnou dovolenou. Nebude zde obtěžování hlukem motorizovaných vodních sportů a dopravních prostředků, pobyt dětí do 8 let zde není povolen. Baros Maldives je postaven na ostrově o rozměrech 250x170 metrů na atolu Severní Malé. Transfer na resort z letiště Malé je rychlolodí 20 minut.

Orientační ceny zájezdů do resortu Baros Maldives
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen 55 700 Kč
listopad - prosinec* 83 200 Kč
leden - duben 94 960 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Baros Maldives

Baros Maldives resort sestává z plážových vil a rezidencí postavených v bezprostřední blízkosti pláže ve stínu kokosových palem a vodních vil postavených na pilířích nad klidnou hladinou tyrkysové laguny. Všechny typy ubytování ubytují maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě starší 8 let. Občerstvení a osvěžení v horkých dnech pro Vás připraví ve třech restauracích a dvou barech.

Deluxe vily

Deluxe vily jsou rozmístěny podél pláže a odděleny svěží tropickou zelení. Podlaha ložnice je z teakového dřeva. V polootevřené koupelně je vana a ve venkovní části sprcha. Před vilou je veranda s posezením, jídelní stolem a lehátka na opalování.

Vybavení vil: postel typu king-size, denní lůžko, stůl a křesla, klimatizace a stropní ventilátor, trezor, minibar, rychlovarná konvice na přípravu čaje a pressovač, televize s plochou obrazovkou, CD/DVD přehrávač, telefon, žehlící prkno a žehlička, dokovací stanice pro iPod, výběr polštářů, karimatka pro cvičení jógy, v koupelně župany a vysoušeč vlasů

Baros vily a Baros vily s bazénem

Baros vily jsou obdobné jako deluxe vily, ale prostornější. Baros vily s bazénem mají navíc bazén o rozměru 4 x 2,4 metrů a prostornou dřevěnou terasu.

Baros prémium vily

Před těmito vilami je směrem k pláži venkovní jacuzzi bazén o rozměru 1,7 x 1,7 merů a dále bazén 3,4 x 2,4 metrů. Na pláži jsou slunečníky s lehátky, na verandě před vilou denní lůžko pro 2 osoby, teakový jídelní stůl a křesla. Přidělený sluha je připraven splnit Vaše přání 24 hodin denně.

Baros rezidence

Prostorná Baros rezidence ve svěží tropické zahradě s bazénem 7 x 3 metrů a sluhou, který Vám bude k dispozici 24 hodin denně, Vám poskytne maximální soukromí k trávení ničím nerušené dovolené.

Vodní vily

Vodní vily jsou postaveny na pilířích na lagunou u severozápadní části ostrova a s ostrovem je spojuje dřevěné molo. Vily mají sluneční terasy se vstupem do vody, uzavřené koupelny s vanou a sprchou a s úžasným výhledem na oceán.

Vodní vily s bazénem

Vodní vily s bazénem mají navíc bazén o rozměru 6,6x3,6 metrů. Sluha je připraven splnit Vaše přání 24 hodin denně.

Restaurace

V restauraci Limes výhledem na oceán začíná den. Jsou zde podávány snídaně formou bufetu a jídla kuchyní celho světa během dne a večeře výběrem z jídelního lístku.
V restauraci Cayennena okraji laguny jsou podávány lehké obědy, čerstvé saláty, pizza, japonské speciality, steaky, čerstvé ryby a další speciality.
Bar The Lighthouses panoramatickým výhedem na oceán je pýchovu resortu Baros. Je postaven na kůlech nad hladinou laguny a můžete si zde vychutnávat šampaňské a koktejly při západech slunce. Každý pátek zde živá hudba jazz a blues.
V Sail baru uprostřed ostrova v tropické zahradě s pohodlnými křesílky, lenoškami a houpacími sítěmi po kokosovými palmami se můžete osvěžit alkoholickými a nealkoholickými nápoji a koktejly.
Pro vyjímečné okamžiky je pro Vás resort připraven uspořádat večeři a piknik kdekoliv na ostrově, na písečné kose nebo na lodi při západu slunce. Jíst můžete i přímo ve vile nebo rezidenci.

Zábava a volný čas

šnorchlování pouhých 15 metrů od pláže, potápění (v okolí se nachází na třicet skvělých potápěčských lokalit), mořské centrum s mořským biologem, kánoe s proskleným dnem, windsurfing, vodní lyžování a wakeboarding (pouze za lagunou), nadvodní bazén, fitness, stolní tenis, SPA a masáže, knihovna a CD/DVD půjčovna, WiFi zdarma na celém ostrově a ve všech vilách

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile deluxe se snídaní na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Baros Maldives - deluxe vila
Baros Maldives - deluxe vila
Baros Maldives - deluxe vila
Baros Maldives - restaurace
Baros Maldives - restaurace
Baros Maldives

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde