Atmosphere Kanifushi - zájezdy Maledivy

Atmosphere Kanifushi *****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
71 470 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s Platinum plus all inclusive
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje
Detailní itinerář 

Atmosphere Kanifushi je novým resortem otevřeným koncem roku 2013 s půvabnými dlouhými plážemi, tyrkysovou lagunou s křišťálově čistou vodou a korálovým útesem skýtajícím dobré podmínky pro šnorchlování. Na Atmosphere Kanifushi využívají všichni hosté exkluzivní program Platinum Plus – all inclusive rozšířené o další služby a aktivity. Hoďte všechny starosti za hlavu na pohodovém Atmosphere Kanifushi! Resort je postaven na ostrově o rozměrech 2000x90metrů na atolu Lhaviyani. Transfer hydroplánem 30 minut.

orientační CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU ATMOSPHERE KANIFUSHI
sezóna 2020/2021, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen 71 470 Kč
listopad - prosinec* 82 990 Kč
leden - březen 102 520 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

POPIS HOTELU

Atmospehre Kanifushi nabízí ubytování v plážových vilách a prostornějších rodinných vilách a suitách. Všechny vily jsou přímo na nádherné dlouhé a široké pláži s úchvatným výhledem na oceán. Moderní architektura vil vychází z tradiční maledivské architektury.
Lahodné pokrmy a osvěžující nápoje jsou pro Vás v rámci programu Platinum Plus připraveny ve čtyřech restauracích a dvou barech.

Restaurace
Hlavní resortní restaurace The Spice podává snídaně, obědy a večeře kombinací bufetu, výběru jídel z jídelního lístku, živého vaření, tématických večerů a grilování.
Vegetariánská restaurace s výhledem na oceán Just Veg je první svého druhu na Maledivách a v době večeří podává čistě vegetariánské pokrmy středomořské, indické a arabské kuchyně.
Jednou týdně (hosté vil s bazény každý den) si každý host může vychutnat speciální večeři v restauraci Sunset, která podává asijské a středomořské pokrmy a grilovaná masa s nádechem exotiky. Lehkým snackem a nápoji se můžete občerstvit v baru The Liquid a The Sunset, kde je rovněž možnost objednání obědů  jídelního lístku.

Zábava a volný čas
šnorchlování (výbava na šnorchlování k zapůjčení zdarma, 2x denně šnorchlovací výlety na 7 různých lokalit zdarma), potápění, 2 bazény a 2 dětské bazény, vodní sporty, volejbal, badminton, stolní tenis, rybaření, fitness, plavba na katamaránu, windsurfing, kajak, výlety na blízké ostrovy, piknik na opuštěném ostrově, SPA a salón krásy, obchod se suvenýry, dětský klub

Ubytování: 

Plážové vily Sunset
Prostorné plážové vily mají vysoké stropy otevřené do krovu, polootevřené koupelny a nádherný výhled na tyrkysovou lagunu. Vily mají verandu s posezením a před vilou na pláži jsou lehátka na opalování. Vily ubytují 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé a 1 dítě.

Vybavení vil: postel typu king-size, denní lůžko, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, telefon, televize se staelitem, CD a DVD přehrávač, WiFi internet, dokovací stanice pro iPod, trezor, koupelna s whirlpool vanou, vysoušeč vlasů.

Rodinné vily Sunset
Rodiné vily Sunset jsou tvořeny dvěma propojenými plážovými vilami Sunset. Tyto vily jsou vhodné pro větší rodiny a pro větší pohodlí hostů jsou umístěny blíže k hlavní restauraci, sportovním zařízením a dětskému klubu.

Junior suity Sunset
Prostorné junior suity jsou umístěny ve střední části pláže. Exkluzivní servis zahrnuje check in přímo ve vile, láhev šampaňského na uvítanou, denně čerstvé ovoce ve vile, doplnění denně 1 lahve červeného a 1 lahve bílého vína dle výběru do vilové vinotéky a 2 lahví oblíbeného alkoholu za pobyt.

Vily Sunset s bazénem
Tyto vily s bazény (30m2) jsou postaveny na severním konci ostrova a posyktují svým hostům maximální soukromí. Exkluzivní servis je zde navíc rozšířen o služby buttlera 24 hodin denně, přepravu elektrickými vozítky k hlavní restauraci, brzkou ranní snídani (muffiny, káva, čaj, džus do 8:00), snídani ve vile do 10:30, večeře v restauraci Sunset po celou dobu pobytu

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile Sunset s Platinum all inclusive na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Atmosphere Kanifushi - plážová vila
Atmosphere Kanifushi - plážová vila
Atmosphere Kanifushi - plážová vila
Atmosphere Kanifushi - plážová vila
Atmosphere Kanifushi - restaurace
Atmosphere Kanifushi - bazén

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde