Hideaway beach resort Maledivy - dovolená Maledivy

Hideaway Beach resort *****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
91 870 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování se snídaní
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: polopenze, plná penze
  • ostatní stravování
Detailní itinerář 

Hideaway beach resort je nově zrenovovaným resortem otevřeným 1.října 2014. Ostrov porostlý hustou tropickou vegetací obklopují bělostné pláže a tyrkysový oceán. Korálový útes skýtá výborné podmínky pro šnorchlování. Hideaway je místem, kde se snoubí luxus a soukromí s téměř nedotčenou přírodou. Hideaway beach resort je jedním z mála resortů na atolu Haa Alifa v nejsevernější části Malediv na ostrově o rozměrech 1400x500 metrů. Transfer letadlem 45 minut a lodí 20 minut.

Orientační ceny zájezdů do resortu Hideaway beach
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen 107 470 Kč
listopad - prosinec* 91 870 Kč
leden - březen 107 470 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Hideaway beach resort

Resort nabízí ubytování ve 103 plážových a vodních vilách, které svou rozlohou patří k největším v zemi. Plážové vily jsou rozmístěny ve stínu kokosových palem a svěží tropické vegetace několik kroků od pláže. Vodní vily jsou postaveny na kůlech nad hladinou oceánu a byly postaveny zcela nově. Tento resort jako jediný na Maledivách disponuje vlastní marinou. V resortu jsou dvě restaurace a dva bary a široká nabídka aktivit pro trávení volného času.

Plážové vily Sunset

Plážové vily se nachází několik kroků od zářivě bílé pláže a tyrkysového oceánu. Rustikálně elegantní interiér vil inspirovaný maledivskou kulturou je laděn v tónech bílé, béžové a hnědé barvy. Podlahy jsou z teakového dřeva. V polootevřené koupelně je vana s jacuzzi. Před vilami jsou terasy s posezením a výhledem na oceán. Ve vilách je možné ubytovat 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé.

Plážové rezidence s jacuzzi

Plážové rezidence obsahují kromě ložnice ještě obývací část s pohovkou, křesly a stolkem. V polootevřené koupelně je velká vana s jacuzzi pro dvě osoby. Venku je malý bazén terasa s posezením.

Vodní vily deluxe s bazénem

Vodní vily postaveny nad tyrkysovou hladinou klidné laguny. V pokojích je postel typu king-size, psací stůl a lenoška. V koupelně je vana s masážnimi tryskami a výhled z koupelny je na oceán. Na prostorné terase jsou lehátka na opalování, jídelní stůl s židlemi pro večeře ve vile, lenoška a nadvodní bazén (18 m2). Z terasy je přímý vstup do oceánu.

Vily Ocean s bazény

Vily Ocean jsou jednoložnicové a dále obsahují obývací část s jídelním stolem. Na terase je bazén (18 m2) a jídelní stůl s židlemi.

Ocean suity

Ocean suity obsahují 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj s jídelním stolem, velkou verandu a terasu s bazénem (25 m2) a jídelním stolem s židlemi.

Rodinné vily s bazény

Rodinné vily obsahují jednu ložnici a ubytují 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé osoby. Polootevřené koupelně je velká vana s jacuzzi pro dvě osoby. Před vilou je velký bazén, zastřešený jídelní stůl a soukromá pláž. Vily jsou obklopeny privátními zahradami.

Restaurace

Hlavní restaurace Matheefaru nabízí pokrmy mezinárodní kuchyně s francouzskými akcenty. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu, který je doplněn o živé vaření. Možný je výběr z jídelního lístku. Pro speciální večeře jsou tu dva soukromé pavilony nad vodou.
Na venkovní terase nadvodní asijské restaurace Samsarasi můžete vychutnat speciality asijského šéfkuchaře ovlivněné thajskou, čínskou a japonskou kuchyní.
Bar Meeruu bazénu je připraven Vás osvěžit nealkoholickými a alkoholickými nápoji s širokou nabídkou šampaňského a whisky. Podává rovněž lehké pokrmy v době oběda, jako pizzu, saláty, grilované pochoutky a jiné snacky.
Sunset Pool Café podává evropská a asijská jídla v době snídaní, obědů a večeří. Kromě jídel si zde můžete vychutnat i výhled na nádherný oceán a západy slunce.

Zábava a volný čas

centrum vodních sportů – plavba na katamaránu, windsurfing, kiteboarding, kajak, stand-up pádlování, pronájem lodí pro vodní sporty, vodní lyžování, wakeboarding, jízda na banánu, jet sky a další; potápěčské centrum, rybaření včetně nočního a big game fishing, rybářské výpravy s místními rybáři, 2 osvětlené tenisové kurty, plážový volejbal, moderní fitness, stolní tenis, jízda na kole, 3 bazény a dětský bazén, návštěvy obydlených ostrovů, plavby při západu slunce, obchod se suvenýry, knihovna, dětský klub, SPA a masáže, parní komora, salón krásy

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile Sunset se snídaní na 10 dní/ 7 nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Hideaway Beach Resort - plážová rezidence
Hideaway Beach Resort - plážová rezidence
Hideaway Beach Resort - plážová rezidence
Hideaway Beach Resort - restuarace
Hideaway Beach Resort
Hideaway Beach Resort

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde