Gili Lankafushi

Gili Lankafushi *****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
resort je dočasně uzavřený
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování se snídaní
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje
Detailní itinerář 

Gili Lankafushi je luxusní resort ve stylu moderního Robinsona Crusoe. Všechny vily a rezidence z tropického dřeva pěstovaného na plantážích a z přírodních obnovitelných materiálů jsou postaveny nad vodou tyrkysové laguny a jsou maximálně otevřené přírodě. Pokud hledáte luxus v podobě soukromí, úchvatných pláží, skvělého šnorchlování a prvotřídních služeb, zamiřte do Gili Lankafushi. Gili Lankafushi Vás jednoduše okouzlí. Resort Gili Lankafushi se nachází na atolu Severní Malé. Transport na resort z letiště Malé je rychlolodí 25 minut.

Orientační ceny zájezdů do resortu Gili Lankafushi
10 dní/7 nocí

resort je dočasně uzavřený, probíhá jeho renovace

Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen  
listopad - prosinec*  
leden - duben  

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Gili Lankafushi

POPIS RESORTU

Gili Lankafushi je unikátní resort pro náročné, kteří chtějí strávit dovolenou v přírodním stylu. Dřevěné vily a rezidence jsou spojeny s ostrovem, na němž se nachází restaurace a společenské zázemí resortu, dřevěnými lávkami. Hosté mají k dispozici jízdní kola. Resort se snaží chovat co možná nejšetrněji k životnímu prostředí. Klimatizace je ve vodních suitách nahrazena přirozeným prouděním vzduchu, které doplňují stropní ventilátory. Tento resort jako jeden z mála pochopil, že opravdu není nutné měnit ložní prádlo každý den (vždyť kdo z nás to doma dělá, že?), ale když o to host požádá. Tím se snižuje spotřeba vody a energie potřebné k jejímu odsolení, spotřeba pracích prášků a spotřeba energií nutných k likvidaci odpadních vod. Pláže ostrova jsou nádherné, široké a zářivě bílé.

Villa suity (210 m2)

Prostorné villa suity jsou rozmístěné nad vodní hladinou po obou stranách mola. Můžete si v nich užívat výhledy na nekonečný oceán nebo lenošit na sluneční terase v prvním patře, kde si můžete dopřát i romantické večeře při západu slunce. Vily obsahují kromě ložnice ještě velkou polootevřenou obytnou místnost s denním lůžkem a jídelním stolem s židlemi. V polootevřené koupelně je vana a venkovní sprcha. V přízemí je venkovní terasa s lehátky.

Vodní rezidence (250 m2)

Vodní rezidence ubytují až 4 dospělé osoby nebo rodinu se 2 dětmi. Mají vlastní vodní zahrady, obývací pokoj je klimatizovaný a je v něm televize se satelitem a DVD přehrávač. V obývacím pokoji jsou dvě velká denní lůžka, která slouží zároveň i jako noční lůžka pro 2 osoby. Některé rezidence mají v polootevřené koupelně jacuzzi.

Crusoe rezidence (250 m2)

Toužíte-li po absolutním soukromí narušovaném pouze šploucháním vlnek tyrkysové laguny, pak Crusoe rezidence jsou tou pravou volbou. Rezidence jsou postaveny nad vodní hladinou a spojení s ostrovem je zajištěno soukromou lodí. Crusoe rezidence ubytují až 4 dospělé osoby nebo rodinu se 2 dětmi. Vybavení je obdobné jako u vodních rezidencí, navíc je zde kuchyňka, malá vinotéka.

Soukromé rezidence (1400 m2)

Soukromé rezidence jsou oslavou soukromí ve velkém stylu pro až 8 dospělých. Jsou postaveny nad vodní hladinou 500 metrů od ostrova a 300 metrů od nejbližší vily. Pro přepravu hostů na hlavní ostrov je u každé vily snadnoobslužná motorová loď. Rezidence sestávají ze dvou vil, mezi nimiž je společenská místnost. V přízemí je dále SPA se saunou a parní komorou, pokoj pro sluhu s kuchyňkou a jídelna. V patře je pokoj pro hosty, jídelna a SPA. Všechny pokoje (kromě koupelen) jsou klimatizované.

Restaurace

Snídaně a večeře mezinárodní kuchyně si můžete vychutnávat v hlavní restauraci s výhledem na oceán postavené na západním konci ostrova.
V nadvodním baru s panoramatickým výhledem na oceán jsou podávány obědy, večeře a lehké občerstvení během dne.
Ve střešní restauraci s úchvatným výhledemBy The Seajsou podávány večeře z japonského menu maximálně pro 26 osob.
V podzemním vinném sklípku je uchováváno na 500 lahví vína z 30 světových vinařských oblastí. Chuť na sladké můžete uspokojit v čokoládové jeskyni s ručně vyráběnými bonbóny.

Zábava a volný čas

aktivity nabízené zdarma: ranní jóga, vodní sporty jako kajaking, plachtění, windsurfing, kánoe, tenis, stolní tenis, volejbal, stolní hry, knihovna s počítačem s internetem
aktivity za poplatek: plavby na lodi dhóni při východu a západu slunce, piknik na písečné kose, výlet za delfíny, výlet do Malé a na okolní ostrovy, privátní sledování filmů v místním kině Jungle Cinema nebo kdekoliv jinde.

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové vodní villa suitě se snídaní na 10 dní/ 7 nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem během roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Gili Lankafushi - villa suite
Gili Lankafushi - villa suite
Gili Lankafushi - villa suite
Gili Lankafushi - villa suite
Gili Lankafushi - villa suite
Gili Lankafushi - pláž

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde