Amilla Fushi Maledivy

Amilla Fushi ******

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
107 420 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s polopenzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: plná penze
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Amilla Fushi je novým luxusním resortem postaveným na větším ostrově atolu Baa v přírodní biosférické rezervaci zapsané na seznamu UNESCO. Šnorchlování přímo u ostrova je fantastické, pláže zářivě bílé a nezastavěná část ostrova porostlá bujnou vegetací stvořená k romantickým procházkám. Na resort Amilla Fushi Vás dopraví během 30 minut hydroplán nebo kombinace letadla a lodi.

Orientační ceny zájezdů do resortu Amila Fushi
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
duben - říjen 107 420 Kč  
listopad - prosinec*  
leden - březen  

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Amilla Fushi

Prostorné vily resortu Amila Fushi poskytují svým hostům maximální soukromí. Celková plocha vil činí 200 -2500 m2. Na Amilla Fushi si můžete vybírat z ubytování v plážových vilách a ve třech typech vodních vil. Nevšední zážitky pak skýtají vily postavené nad zemí v korunách stromů. Všechny vily mají soukromé bazény. U resortu jsou skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění, přímo v domácím korálovém útesu je "modrá jeskyně".

Plážové vily

Plážové vily jsou postaveny na pevnině ve stínu kokosových palem a svěží zeleně jen pár metrů od pláže. Před vilami jsou soukromé bazény a lehátka na opalování se slunečníky. Jednotlivé vily jsou od sebe odděleny neprůhlednýmí zídkami.

Vodní vily Lagoone

Tyto vily jsou postaveny na vodní hladinou oceánu v bezprostřední blízkosti pláže. Přístup do vil je po dřevěných chodnících.

Vodní vily Ocean Lagoone

Vily Ocean Lagoone jsou postaveny nad klidnou lagunou, dále od pláže.

Vodní vily Ocean Reef

Vodní vily Ocean Reef jsou ve stejné části resortu jako vily Ocean Lagoone, jejich terasy jsou přímo u hrany domácího korálového útesy. Skočte do vody a ponořte se do pestrobarevného podmořského světa Indického oceánu.

Všechny vily mají terasy s bazény, lehátky na opalování, stolem a židlemi a lenoškami. Z teras vodních vil můžete každý den pozorovat nádherné západy slunce.

Vybavení vil: postel velikosti super king size, klimatizace, stropní ventilátor, plazmová TV se satelitem, CD a DVD přehrávač, telefon, WiFi zdarma, trezor, dokovací stanice pro iPod, minibar, venkovní koupelna s dešťovou sprchou, jízdní kola, příslušenství pro vaření kávy a čaje

Restaurace

Známý australský šéfkuchař Luke Mangan Vám připraví lahodné pokrmy z těch nejlepších ingrediencí. Symfonii chutí nabízí komplex restaurací Bazaar v centrální části pláže - Fresh, Wok, Grill, Baazaar Bar, Joe’s Pizza a první skutečná Fish & Chip restaurace na Maledivách.
Ze Sunset baru u nadvodní restaurace Lonu můžete pozorovat západy slunce a vychutnávat si osvěžující šampaňské. Vinný sklípek na Amilla Fushi uchovává na 10 000 lahví vín. Vychutnejte si sklenku nebo celou lahev vína a jemnou chuť vybraných sýrů.
V obchodě Emperor si můžete nakoupit čerstvou zeleninu, ovoce, sýry, maso, pečivo a jiné delikatesy a uvařit si z nich pokrm, na na který máte právě chuť.

Zábava a volný čas

šnorchlování, potápění, vodní sporty, winfsurfing, parasailing, kánoe, plachtění, jet-ski, rybolov, noční rybolov, big game rybolov, volejbal, tenis, biliár, fitness, sauna, SPA, výlety na blízké ostrovy, knihovna, dětský klub

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové vile Lagoone s polopenzí, resp. upgradem na polopenzi, na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem během roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Amilla Fushi - plážová vila
Amilla Fushi - plážová vila
Amilla Fushi - plážová vila
Amilla Fushi
Amilla Fushi - Restaurace Fish and Chips
Amilla Fushi - Restaurace Lonu

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde