Meeru island resort - dovolená Maledivy

Meeru Island resort****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
51 990 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s plnou penzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: all inclusive
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Meeru Island resort je tropickou oázou bohatě porostlou palmami, obklopenou bělostnými plážemi a průzračnou lagunou, která překypuje podmořským životem. Meeru se nachází na větším ostrově a nabízí tak procházky nejen po dlouhé široké pláži ale i po pěšinách v bujné tropické vegetaci. Díky velikosti ostrova nejsou jeho pláže nikdy přelidněné, každý zde najde své soukromí. Široká nabídka aktivit včetně výletů na okolní ostrovy zároveň umožňuje pobyt v resortu dostatečně okořenit. Meeru Island resort se nachází na ostrově o rozměrech 1200x350 metrů na atolu Severní Malé. Transfer rychlolodí 60 minut.

orientační CENY ZÁJEZDŮ DO HOTELU MEERU ISLAND RESORT
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena za osobu od:
květen - říjen 51 990 Kč
listopad - prosinec* 58 740 Kč
leden - duben 68 680 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Meeru island resort

Meeru island resort sestává z plážových pokojů umístěných v zahradě, plážových vil a plážových vil s jacuzzi umístěných podél pláží a vodních vil a vodních vil s jacuzzi postavých nad vodní hladinou. Hotelovým hostům jsou k dispozici dvě restaurace a šest barů. Díky velikosti ostrova zde každý najde své soukromí.

Plážový pokoj (50 m2)

Zrenovované prostorné pokoje s tropickou výzdobou v bloku ve tvaru U sestávajícím z 20 pokojů. Pokoje jsou nedaleko bazénu u baru Dhóni, se samostatnou dřevěnou terasou.
Vybavení pokojů: klimatizace, trezor, stropní ventilátor, minibar, přístroj na přípravu čaje/kávy, vysoušeč vlasů, telefon, televizor, DVD/CD přehrávač, WiFi zdarma

Plážová vila (56 m2)

Plážové vily jsou prostorné, nově zrenovované dřevěné bungalovy umístěné přímo na pláži s krásným výhledem na tyrkysovou lagunu.
Vybavení pokojů: soukromá veranda s venkovním nábytkem, trezor, stropní ventilátor, minibar a lednička, postel velikosti king size, polootevřená venkovní koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, dvě umyvadla, klimatizace, telefon, kabelová televize, CD/DVD přehrávač, WiFi zdarma

Plážová vila s jacuzzi (80 m2)

Plážové vily jsou nově zrenovované dřevěné bungalovy umístěné hned u pláže s výhledem na tyrkysovou lagunu. K vile patří venkovní polootevřená koupelna s vířivkou pro dva “přímo pod hvězdami” a venkovní lenoškou. Vybavení pokojů je stejné jako u plážových vil.

Vodní vily (60 m2)

Vodní vily jsou postaveny na kůlech na okraji pláže, kdy voda při přílivu dosahuje až k vilám. Nechybí soukromá dřevěná terasa s lehátky, slunečníkem a schody vedoucími přímo do laguny.

Vodní vily s jacuzzi (85 m2)

Vily postavené několik centimetrů nad hladinou laguny. Vily poskytují dostatek prostoru k relaxaci, jak ve velké ložnici tak i v polootevřené koupelně s vířivkou pro dva. K vile patří soukromá dřevěná terasa s lehátky, slunečníkem a schody vedoucími přímo do laguny.

Novomanželské vily (90 m2)

Exkluzivní vodní apartmány, do nichž Vás dopraví tradiční lodička dhóni. Tyto vily nemají přístup na pláž "suchou nohou". Vybavení je stejné jako u vodních vil s vířivkou. Obytný prostor je navíc doplněn o jídelnu s pohovkou a křesly, v koupelně je vana a bidet. Součástí je i prostorná terasa s vířivkou, křesly stolkem a slunečníkem.

Restaurace

V resortu se náchází dvě hlavní restaurace servírující jídla formou bufetu a dvě restaurace s výběrem jídel z jídelního lístku, a to s asijsou kuchyní a grilovanými specialitami. Nechybí šest barů rozprostřených po celém resortu. Některé z nich se nachází na pláži a u bazénu, další je na kůlech nad hladinou laguny. Bar na západní straně ostrova je přístupný pouze osobám starším 18 let.

Zábava a volný čas

šnorchlování, šnorchlovací výlety, potápění, windsurfing, plachtění a jiné vodní sporty, rybolov, tenis, badminton, veljbal, stolní tenis, fitness, výlety do Malé a na blízké ostrovy, sauna, SPA, masáže, bazén, obchd se suverýny a další, WiFi zdarma

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s plnou penzí na 10 dní/ 7nocí.
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Meeru island resort - plážová vila
Meeru island resort - plážová vila, pokoj
Meeru island resort - plážová vila, koupelna
Meeru island resort - plážová vila s jacuzzi
Meeru island resort - plážová vila s jacuzzi, pokoj
Meeru island resort - plážová vila s jacuzzi, koupelna
Meeru island resort - vodní vila s jacuzzi
Meeru island resort - vodní vila s jacuzzi, pokoj
Meeru island resort - vodní vila s jacuzzi, pokoj
Meeru island resort - restaurace Farivalhu
Meeru island resort - Dhoni bar
Meeru island resort - pláž
Meeru island resort - bazén
Meeru island resort

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde