Medhufushi island resort - dovolená Maledivy

Medhufushi Island resort****+

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
48 450 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s polopenzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje
Detailní itinerář 

Medhufushi island resort je klidnou oázou relaxu zařízenou v autentickém maledivském stylu. Ostrov Medhufushi je hustě porostlý vegetací a nabízí tak opravdové soukromí jako stvořené k odpočinku. V okolí resortu se nachází řada vyjmečných potápěčských lokalit a v bezprostřední blízkosti korálový útes poskytující skvělé podmínky ke šnorchlování. relaxaci můžete završit v místním welness postaveném na laguně. Medhufushi island resort se nachází na atolu Maamu jižně od Malé. Rozměr ostrova je 750x230 metrů. Transfer hydroplánem 40 minut.

Orientační ceny zájezdů do resortu Medhufushi island
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen 48 450 Kč
listopad - prosinec*, duben 51 250 Kč
leden - březen 56 080 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Medhufushi island resort

Medhufushi island resort je určený pro klidnou dovolenou s širokou nabídkou zábavy a služeb. Ubytování v plážových vilách se střechami z palmových listů s veškerým vybavením a výhledem na moře nebo zahrady. Bělostná pláž a velký bazén zvou k odpočinku. U Medhufushi island resortu se nachází řada výjimečných potápěčských lokalit. Medhufushi island resort se nachází na atolu Maamu jižně od Malé.

Plážové dvojvily (129 m2)

Dvojvily s výhledem na pláž jsou rozmístěné po celém ostrově. Vily jsou zařízeny velkou postelí King size nebo dvě oddělenými lůžky. Podlaha a nábytek jsou ze dřeva. Součástí vily je venkovní sprcha, terasa s posezením a zavěšená maledivská houpačka na terase. Dvojvily jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

Plážové vily (80 m2)

Plážové vily jsou jsou samostatné, rovněž rozmístěné po celém ostrově s výhledem na pláž. Vybavení a příslušenství je stejné jako u dvojvil.

Plážové suity (196 m2)

Plážové suity jsou dvě propojené plážové vily s rozšířenou venkovní terasou. Výhled je na pláž. Vybavení je stejné jako u předchozích vil, v koupelně je navíc vana.

Vodní vily (68 m2)

vodní vily jsou postaveny na kůlech nad vodní hladinou. Prosklená stěna umožňuje nádherný výhled na oceán přímo z postele. Koupelny vil jsou vybaveny sprchou a vanou. Z prostorné terasy se zavěšenou maledivskou houpačkou vedou pohodlné schůdky do tyrkysové laguny.

Vodní suity v laguně (96 m2)

Vodní suity v laguně jsou vzdáleny dále od pláže a nemají přístup na pláž suchou nohou. Převoz na ostrov je zajištěn privátní lodí Dhóni. Prostorné koupelny suit jsou vybaveny velkou vanou pro 2 osoby s výhledem na oceán a venkovní sprchou. Suity mají venkovní posezení a prostornou sluneční terasu. Suity jsou vhodné pro novomanžele.

Restaurace

Hlavní resortní restaurace Malafayi umístěná vedle bazénu s výhledem na tyrkysovou lagunu servíruje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Pokrmy jsou ovlivněné kuchyněmi celého světa.
V restauci Alfresco si můžete užívat široké nabídky specialit z jídelního lístku při západu slunce. Koktejly a značkový alkohol můžete popíjet ve Vilu baru postaveném nad tyrkysovou hladinou s výhledem na lagunu a pláž.

Zábava a volný čas

windsurfing, plavba na katamaránu, kanoe, plachtění, stolní tenis, volejbal, fitness, biliár, internet za poplatek, potápění, šnorchlování, SPA

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové dvojvile s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Medhufushi Island Resort - plážová dvouvila
Medhufushi Island Resort - plážová vila, interier
Medhufushi Island Resort - plážová vila, koupelna
Medhufushi Island Resort - pláž
Medhufushi Island Resort - pláž
Medhufushi Island Resort

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde