Kurumba Maldives - dovolená Maledivy

Kurumba Maldives ****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
49 470 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s polopenzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: plná penze, all inclusive a dine around all inclusive
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

V Kurumba Maldives najdete eleganci, noblesu, luxus a styl v prostředí malého tropického ostrova lemovaného bílými plážemi a tyrkysovou lagunou. Resort Kurumba Maldives je vhodný pro klidnou, romantickou dovolenou nebo svatební cestu. Nabídka zábavy a aktivit je obrovská. Kurumba bylo vůbec prvním soukromým letoviskem na Maledivách otevřeným v roce 1972 a kompletně zrenovovaným a zmodernizovaným v roce 2003 a 2012. Ostrov s resortem Kurumba se nachází na atolu Severní Malé a jeho rozměr je 490x330 metrů. Transfer rychlolodí 10 minut.

orientační CENY ZÁJEZDŮ DO HOTELU KURUMBA MALDIVES
sezóna 2019/2020, 10 dní/ 7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen 49 470 Kč
listopad - prosinec* 54 350 Kč
leden - duben 59 550 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Kurumba Maldives

Kurumba Maldives nabízí devět typů ubytování od plážových bungalovů, přes vily s vlastními bazény až po královskou rezidenci. Některé bungalovy jsou přímo na pláži, jiné jsou od ní vzdáleny do 50 metrů. Restaurace, bary, recepce a bazén se nachází u pláže v jižní části ostrova. Ostrov s resortem Kurumba se nachází na atolu Severní Malé a jeho rozměr je 490x330 metrů.

Superior pokoje

Superior pokoje jsou situovány ve dvoupodlažních domcích na jihu ostrova u pláže. Bungalovy s těmito pokoji obsahují ložnici s velkou postelí a lenoškou, šatnu, velkou koupelnu se sprchou a vanou obloženou mramorem, venkovní sprchu a terasu. Součástí vybavení je klimatizace, stropní větrák, trezor, kávo/čajovar, minibar, televize s plochou obrazovkou a satelitem, župany, vysoušeč vlasů, internet zdarma.

Deluxe pokoje

Deluxe pokoje se nachází na severu ostrova poblíž pláže. Vybavení je obdobné jako u superior pokojů. Kromě kávy a čaje si můžete připravit horkou čokoládu nebo koktejly.

Deluxe bungalovy

Deluxe bungalovy se nachází na severu, východě a západu ostrova, dále od pláže. Vybavení je stejné jako u deluxe pokojů, navíc je zde pressovar, žehlící prkno a žehlička a elektrický adaptér.

Plážové deluxe bungalovy

Plážové deluxe bungalovy jsou umístěny na severu, východě a západu ostrova přímo na pláži. Vybavení je stejné jako u deluxe bungalovů, navíc je zde DVD přehrávač, dokovací stanice pro iPhone a každodenní prémiová snídaně v restauraci Ocean gril.

Zahradní vily s bazénem

Zahradní vily jsou dvoupokojové pro 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti a nachází se na východě ostrova v tropické zahradě. Vybavení je stejné jako u plážových deluxe bungalovů, navíc je zde na zadní terase bazén.

Soukromé vily s jacuzzi

Vily jsou dvoupokojové pro 3 dospělé osoby a 1 dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti a jsou situovány na východě ostrova. Vily obsahují ložnici, obývací pokoj, šatnu, velkou koupelnu s vanou a sprchou, venkovní sprchu s malým bazénem s jacuzzi a přední terasu s lenoškou. Vybavení je stejné jako u plážových deluxe bungalovů, navíc je zde minilednička a kromě snídaní v restauraci Ocean grill ještě odpolední koktejl v Beach baru.

Deluxe vily s bazénem

Deluxe vily jsou dvoupokojové pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti a jsou umístěny na východě a severozápadě ostrova. Vybavení vil je obdobné jako u soukromých vil s jacuzzi. Na prostorné zadní terase je velký bazén a lehátka.

Prezidentské vily s bazénem

Prezidentské vily jsou dvoupokojové pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti a nachází se ve východní části ostrova. Na zadní zahradě je velký bazén a lehátka. Ostatní vybavení je obdobné jako u soukromých vil s jacuzzi.

Královská rezidence

1 vila pro 6 osob na východní pláži poskytuje svým hostům luxus a soukromí v prostředí tropické zahrady se sluhou, který je k dispozice 24 hodin denně. Vila je tvořena dvěma jednopokojovými vilami s bazénem a denní postelí v zahradě a terasou. V koupelnách je sprchový kout i vana. V propojovací části je vstupní hala, obývací pokoj s jídelním koutem, toaleta pro návštěvy a přední terasa. Soukromý transfer z/na letiště.

Restaurace

Sedm stylově zařízených restaurací nabízí lahodné pokrmy mezinárodní kuchně, např. maledivské, italské, japonské, arabské nebo indické. Dopřát si můžete romantickou večeři při svíčkách přímo na pláži, anebo si večeři nechat přinést na pokoj. V Kurumba Café u bazénu můžete ochutnat jídla maledivské kuchyně, sendviče nebo domácí zmrzlinu. Alkoholickými a nealkoholickými nápoji a koktejly se můžete osvěžit ve třech barech.

Zábava a volný čas

šnorchlování, potápění, 2 bazény a 2 dětské bazény, tři tenisové kurty, tělocvična, volejbal, kriket, stolní tenis, futsal, kurzy vaření a míchání koktejlů, kajak, surfování, plachtění, windsurfing, vodní lyžování, jet-ski, parasailing, jízda na banánu, výlet lodí s proskleným dnem, výlet do Malé a na obydlené ostrovy, rybaření, masáže, SPA, salón krásy, dětský klub, obchod se suvenýry, živá hudba, diskotéka a další

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkovém plážovém bungalovu se snídaní na 10 dní/ 7nocí. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Kurumba Maldives - pokoj superior
Kurumba Maldives - pokoj superior
Kurumba Maldives - pláž
Kurumba Maldives - restaurace
Kurumba Maldives - restaurace
Kurumba Maldives - pokoje deluxe

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde