The Barefoot Eco hotel - dovolená Maledivy

The Barefoot Eco Hotel ****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
37 040 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s polopenzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: plná penze
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

The Barefoot Eco hotel se řídí heslem “Méně je více”. Deset moderních patrových domů s jednoduchými pokoji s výhledem na oceán je postaveno přímo na bělostné pláži. Oceán je zde tyrkysově modrý a podmínky pro šnorchlování výborné. Resort The Barefoot Eco hotel je postaven na ostrově Hanimadhoo o rozměrech 6,8kmx750 metrů v nejsevernější části Malediv na atolu Baa. Na ostrově se dále nachází letiště a malá vesnice s původním obyvatelstvem a lékařem. Transfer na resort z letiště Malé je letadlem 45 minut a následně lodí 10 minut.

Orientační ceny zájezdů do resortu The Barefoot eco hotel
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen 37 040 Kč
listopad - prosinec*, duben 44 460 Kč
leden - březen 38 830 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
The Barefoot Eco hotel

The Barefoot Eco hotel je ideálním resortem pro ty, kteří chtějí uniknout každodennímu shonu a užít si klidu, bělostných pláží, tyrkysového oceánu a šnorchlování. V okolí se nachází na 30 potápěčských lokalit s výskytem žraloků velrybích, mant a delfínů. Na opačném konci 6,8 km dlouhého ostrova než je postavený resort se nachází místní malé letiště. 1,5 km od resortu je původní vesnice s domorodým obyvatelstvem.
V resortu je restaurace, bar, potápěčské centrum, SPA a bazén se slanou vodou 22x5 metrů. Resort The Barefoot Eco hotel je postaven na ostrově Hanimadhoo o rozměrech 6,8 km x 750 metrů v nejsevernější části Malediv na atolu Baa.

Pokoje jsou umístěny v 10 jednopatrových domech na pláži, vždy 2 pokoje jsou v přízemí a 2 v patře. Každý pokoj má vlastní koupelnu a verandu nebo terasu s posezením. Některé pokoje mají spojovací dveře a jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Celková plocha pokojů včetně terasy nebo verandy je 50 m2.
Před domy na pláži jsou lehátka a slunečníky.

Pokoje Vista s výhledem na oceán

Tyto pokoje jsou v prvních patrech a mají terasu s úchvatným výhledem na nekonečný oceán.

Plážové pokoje Beach

Plážové pokoje jsou v přízemí a z verandy je vstup přímo na pláž.

Vybavení pokojů: postel typu king-size nebo 2 oddělené postele, klimatizace, stropní větrák, trezor, v koupelně sprcha a vysoušeč vlasů.

Za poplatek je možný telefon s mezinárodním voláním, přístroj na přípravu kávy a čaje, minibar. V pokojích NENÍ TELEVIZE.

Restaurace

Restaurace s výhledem na oceán servíruje snídaně, obědy a večeře. Pochutnat si tu můžete na kuchyni středomořské, mezinárodní, orientální a vegetariánské. V baru se můžete osvěžit nealkoholickými nápoji, lahodnými čerstvými džusy, koktejly a zmrzlinou. Alkoholické nápoje budou podávány v plovoucí lodní restauraci. Tato restaurace otevírá v 18:00 a každou půl hodinu jezdí mezi ní a pevninou loď.

Zábava a volný čas

zdarma bazén, fitness a kánoe; za poplatek windsurfing, kitesurfing, šnorchlovací výlety, cyklovýlety s průvodcem, pozorování hvězd s vkladem, big game a noční rybolov, výlety kajakem s doprovodem.

UPOZORNĚNÍ: je striktně ZAKÁZÁNO koupat se a pobyhovat se v plavkách mimo prostory resortu. Při výletu do místní vesnice je nutné obléci si oděv zakrývající kolena a ramena a vyvarovat se velkých výstřihů.
Přímo v resortu ani na pláži nejsou žádné restikce týkající se oblékání, pouze, tak jako v jiných resortech, je vyžadováno oblečení (ne plavky) v restauracích a barech.

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkovém pokoji s bočním výhledem na oceán s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
The Barefoot Eco Hotel
The Barefoot Eco Hotel - pokoje
The Barefoot Eco Hotel - pokoj
The Barefoot Eco Hotel - pokoj
The Barefoot Eco Hotel - pokoj
The Barefoot Eco Hotel - bazén
The Barefoot Eco Hotel - pláž

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde