Ubytování MaledivyMaledivy nabízí ubytování ve 150 letoviscích od jednoduchých bungalovů na pláži až po superluxusní vily s vlastními bazény a sluhy, v nichž vám nebude chybět vůbec nic. Ceny za ubytování na Maledivách dosahují svého maxima během vánočních a novoročních svátků a vyšší jsou i během Velikonoc a v srpnu. Každé ostrovní letovisko obklopují nádherné bělostné pláže s jemným pískem a dobrými podmínkami pro šnorchlování a vodní sporty.Ubytování Maledivy - ceny

Nejlevnější ubytování z celého souostroví Maledivy je možné sehnat v hlavním městě Malé, kde se ceny pohybují i pod 80 USD za obyčejný pokoj mimo hlavní sezónu.
čtěte více

Nejlevnější ubytování z celého souostroví Maledivy je možné sehnat v hlavním městě Malé, kde se ceny pohybují i pod 80 USD za obyčejný pokoj mimo hlavní sezónu. Malé je ale rušným obchodním centrem Malediv a vaše představy o kouzelné dovolené strávené na malém ostrůvku uprostřed Indického oceánu zaručeně nenaplní.
Ceny za ubytování v ostrovních resortech začínají na cca 100 USD za pokoj mimo hlavní sezónu nanejlevnějších resortech a v sezóně mohou být více než dvojnásobné. Významnou finanční položkou je rovněž doprava na resort, která se liší podle typu dopravního prostředu. Nejlevněji vás na resort dopraví loď, nejdráže hydroplán, jehož cena se pohybuje mezi cca 400 - 500 USD za zpáteční cestu.Ubytování Maledivy - dovolená s Go2

Sestavili jsme pro vás nabídku kvalitního, přesto však cenově dostupného ubytování na Maledivách. Všechny hotely jsme osobně prověřili.
čtěte více

Sestavili jsme pro vás nabídku kvalitního, přesto však cenově dostupného ubytování na Maledivách. Všechny hotely jsme osobně prověřili.
Kontaktujte nás, pokud v naší nabídce nenajdete hotel, který hledáte. Umíme nabídnout většinu z maledivských resortů za příznivé ceny. Maledivy - nejlevnější ubytování

Nejlevnější ubytování na souostroví Maledivy najdete na ostrovech, které je osídleno domorodým obyvatelstvem. Kvalita hotelů však bývá nižší něž v klasických ostrovních resortech.
čtěte více

Nejlevnější ubytování na souostroví Maledivy najdete na ostrovech, které je osídleno domorodým obyvatelstvem. Kvalita hotelů však bývá nižší něž v klasických ostrovních resortech. Pokud se rozhodnete pro takové ubytování, připravte se na určitá omezení související s životem mezi domorodým muslimským obyvatelstvem (malé oplocené pláže, konzervativnější oblékání).

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz