Jen opravdové zážitkyNaše originálně sestavené programy jsou zaměřené na zážitky. Chceme, abyste si při dovolené odpočinuli, poznali místní život a domů se vraceli nabití energií a nevšedními zážitky. Proto při sestavování našich programů volíme optimální kombinace relaxace na plážích a cestování ve volném tempu.
Naši průvodci, kteří na Srí Lance dlouhodobě žijí, Vám mohou autenticky zpřístupnit místní prostředí. Při našich zájezdech navštěvujeme originální lokality a nabízíme pouze kvalitní, osobně prověřené a finančně dostupné ubytování.

V naší nabídce najdete jen takové destinace, které jsme sami procestovali a detailně je známe. Naším cílem není nabízet desítky destinací. Důraz klademe na kvalitu zájezdů. Jsme specialisté na Srí Lanku, Maledivy, Austrálii a Pacifik, Bali a Indonézii, Mexiko, Vietnam, Dubaj, Omán, Japonsko a Maurícius. Portfolio destinací průběžně rozšiřujeme.

Trasa zájezdu

Při plánování trasy zájezdu vycházíme s našich osobních znalostí destinací, které jsme nesčetněkrát navštívili. Pečlivě sestavujeme originální itinerář každého zájezdu a důraz klademe na opravdové poznání Srí Lanky a dalších zemí.

Ubytování

Ubytování je součástí zážitku – na Srí Lance pečlivě vybíráme kvalitní a cenově dostupné ubytování na plážích a na originálních místech ve vnitrozemí. Na Maledivách volíme cenově dostupné resorty, příp. dle požadavků klientů. Při kalkulaci ceny zájezdu zohledňujeme aktuálně probíhající cenové akce, zvýhodnění a bonusy maledivských resortů.

Průvodci

Průvodci Srí Lankou Vám budou naši anglicky hovořící certifikovaní řidiči, kteří dokonale znají místní prostředí a kulturu. U skupinových zájezdů s českým průvodcem je průvodcem vždy rodilý Čech žijící na Srí Lance

Výběr pláží na Srí Lance a resortů na Maledivách

Ne všechny pláže na Srí Lance jsou vhodné ke koupání, vlny bývají prudké a vstup do vody obtížný a často i nemožný. Na základě našich osobních zkušeností volíme ty nejlepší pláže k relaxaci u oceánu, které ostrov Srí Lanka nabízí. Všechny maledivské resorty disponují nádhernými plážemi s bílým pískem a často též domácími korálovými útesy vhodnými ke šnorchlování. Řadu resortů na Maledivách jsme osobně navštívili. Poraďte se s námi, který resort pro Vaši dovolenou na Maledivách zvolit.

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz